Доставка і оплата

Ми створюємо кращі умови для наших клієнтів, надаючи зручні способи доставки і оплати

ОПЛАТА
Накладений платіж

У зв'язку з почастішанням випадків шахрайської діяльності в Інтернеті, оплата товару за умовами доставки післяплатою стає все більш популярною. Товар оплачується після перегляду в відділенні служби доставки. Додатково береться сума за зворотну доставку грошових коштів за отриманий товар.

Грошовий переказ на Банківську карту

Не менш популярним способом оплати товарів є грошовий переказ на банківську карту. Це просто і зручно. Реквізити для оплати надаються менеджером нашої компанії.

Готівкові

Оплата готівкою проводиться в момент отримання товару з рук в руки від кур'єра транспортної компанії. Вартість доставки затверджується заздалегідь по телефону.

Безготівковий розрахунок

Оплата по безналу часто цікавить великі підприємства. Однак вона доступна як для юридичних, так і для фізичних осіб. За умовами оплати за безготівковим розрахунком, менеджер нашої компанії виставляє Вам рахунок, який Ви повинні сплатити.

ДОСТАВКА
По Києву

Доставка по Києву обговорюється з кожним клієнтом індивідуально

За Україну

Доставка по Україні здійснюється надійними перевізниками. Вартість доставки розраховується менеджером обраної вами транспортної компанії, згідно з установленими тарифами.

Час доставки по Україні 1-3 дні в залежності від населеного пункту.

З усіх питань звертайтеся до менеджера компанії

С ув. адміністрація StopVor - Протикрадіжні системи