Кілька моментів про систему EAS

17.03.2021
Переглядів: 0

На які типи систем EAS зазвичай діляться?

Захист від крадіжок в магазинах одягу є важливою частиною протиугінною системи EAS. В системі захисту від крадіжок одягу можуть використовуватися як AM, так і RF. І може використовуватися тільки одна з цих двох систем. EM і RFID не підходять для захисту від крадіжок в звичайному магазині одягу, оскільки в системі захисту від крадіжок в магазині одягу потрібні тільки жорсткі бирки EAS, які потім оснащені пристроєм відкривання замка, а антена EAS є повноцінною систему EAS.

Протиугінна система для супермаркетів 

У протиугінних системах супермаркетів, як правило, також можуть використовуватися системи AM і RF. Однак для протиугінних систем супермаркетів можуть знадобитися як м'які етикетки, так і жорсткі бирки.

Книжкова охорона і захист від крадіжок 

Книжкові протиугінні пристрої зазвичай використовують електромагнітні або радіочастотні системи.

Якщо це бібліотека, покупці, яким необхідно брати і повертати книги, повинні використовувати ЕМ-систему, тому що ЕМ-система може виконувати багаторазове намагнічування і розмагнічування.

Якщо це книжковий магазин, який продає книги, ви також можете використовувати радіочастотну систему, тому що радіочастотні мітки не можна повторно намагнічувати і розмагнічувати. Після декодування вона втрачає свою функцію, як і звичайний принцип захисту від крадіжок в супермаркеті.

Безпека аптек і захист від крадіжок

Аптеки зазвичай використовують систему AM для забезпечення безпеки і захисту від крадіжок, оскільки деякі аптечки можуть містити алюмінієву фольгу. AM може ефективно протистояти металевого екранування, в той час як інші системи не мають цієї функції. Етикетку AM можна вставити в аптечку або прикріпити безпосередньо до поверхні.

Зберігання на складі та охорона

Для зберігання і забезпечення безпеки на складах зазвичай використовуються системи RFID, які можуть реалізовувати функції зберігання, пам'яті і читання даних. У той же час вони можуть одночасно виконувати функції безпеки і захисту від крадіжок.

На скільки типів тегів EAS зазвичай діляться?

У нормальних умовах, в залежності від зовнішнього вигляду етикетки, її можна розділити на м'які і жорсткі. М'які етикетки можна прикріплювати до продуктів, які мають властивостями, що клеять. Жорсткі мітки кріпляться до продукту за допомогою цвяхів або шнурків. Однак система EM не має жорстких міток, а деякі інші системи мають м'які мітки і жорсткі мітки.

Інші статті