Як зробити супермаркет на 100% пристроєм проти

17.03.2021
Переглядів: 0

Щорічно світ зазнає збитків на суму понад 100 мільярдів доларів через крадіжки. Ці збитки в основному відбуваються від різних роздрібних універмагів, супермаркетів, складів і т. Д. Крім того, найбільша частка крадіжок товарів для будинку. На цю категорію припадає три найбільших крадіжка за рік. Якщо у вас є розумний план вирішення такого роду проблем. Тоді ви зможете приносити цим підприємствам високий прибуток.

Минулі протиугінні заходи

Раніше для вирішення питань протиугінною захисту супермаркетів покладався на моніторинг. Але це не стовідсотковий захист від крадіжки.

Є такий випадок в супермаркеті в місті, де кожен день крадуть супермаркети. Одного разу я зловив стареньку, яка кради свинину. Після допиту я дізнався, що старенька використовувала безліч чинників для спостереження і не могла її бачити, а також вклала товари в її одяг. Потім купите дешеві речі, щоб розплачуватися біля дверей. Через її віку персонал послабив її пильність, щоб вона не могла вкрасти товари. Ніколи не сумнівайтеся в старенькій. Таким чином, бабуся використовувала цей метод для постійного крадіжки товарів.

Як невеликі супермаркети запобігають крадіжку

В цілому варто звернути увагу на наступні аспекти: 

 1. У загальному плануванні супермаркету ми повинні звернути увагу на плавність огляду і відсутність тупиків;
 2.  Розташування розвантаження полки повинно бути прямим, по можливості уникаючи кутів і нерівностей;
 3. Прохід повинен бути відкритим і в середині не повинно бути перешкод;
 4. Між касою і дверима має бути певна відстань. Касу і полку слід розмістити вертикально, щоб власник міг чітко спостерігати за обстановкою всередині магазину.

Статистика показує, що в магазинах з відкритою розпродажем найчастіше губляться сигарети, косметика, шампуні, сухе молоко і інші дорогі товари, які легко носити з собою. Втрати цих товарів становлять від 50% до 70% від загального обсягу втрат. Якщо ці товари захищені, вони можуть ефективно знизити втрати.

Магазин в основному виставляє найбільш легко вкрадені товари в тому місці, яке вони найбільш легко бачать, так що навіть коли він дуже завантажений, він може подбати про ці товари і збільшити складність злодія.

Крім того, не варто класти на полицю біля дверей найбільш легко вкрадені товари, так як у дверей великий потік людей, продавцеві непросто знайти або розпізнати злодія. Крім того, також можна прийняти централізований метод управління, щоб зосередити деякі легко втрачені і дорогі товари на відносно невеликій площі, щоб сформувати торговий простір, подібне «зоні бутиків», що буде дуже корисно для запобігання крадіжок.

Відносно деяких клієнтів з ненормальним поведінкою оператори і співробітники супермаркетів повинні мати певний ступінь профілактики. Якщо покупець занадто довго залишається в затишному куточку, продавець повинен «не звертати уваги» на певну відстань, щоб спостерігати за ним. Як тільки з'ясовується, що «покупець» здійснює протиправну поведінку, він повинен негайно повідомити відповідний відділ, щоб з ним розібратися.

Нарешті, вам також знадобиться система безпеки easy, яка забезпечить останній рівень безпеки в більшості супермаркетів для захисту від крадіжок.

Потрібно всього лише встановити на вході і виході систему безпеки eas, щоб в разі відсутності оплати рахунку двері була піднята по тривозі; попереджено збитки, завдані злодієм.

Його принцип роботи полягає в тому, щоб поставити антену виявлення у двері і прикріпити м'яку або жорстку етикетку до продаваним товарам; вийти з дверей магазину без розшифровки або розблокування через касовий апарат, і антена виявлення автоматично подасть сигнал тривоги, щоб повідомити продавця і магазин goods Товар був вкрадений. 

Це не буде схоже на систему спостереження, вона викличе у клієнтів відчуття дискомфорту і не може бути встановлена ​​в примірочної, але також зіграє стримуючу роль, щоб злодій не зважився увійти. 

Не турбуйтеся про те, що людей занадто багато, хвилюйтеся, що покупець візьметься за справу і піде. Рівень втрат різко впав. Звичайні відкриті невеликі супермаркети, якщо щось часто крадуть, то йдіть в  супермаркет  для установки  пристрою проти  пристрою, щоб переконатися, що ви не пошкодуєте про це.

Інші новини
 • Протиугінна система для роздрібних супермаркетів
  17.03.2021

  Встановлення електронної системи безпеки є надзвичайно важливим для роздрібних магазинів.Отже, як вибрати та встановити Коли роздрібний магазин вибирає план встановлення програми електронної протиугінної ...

 • Як відключення PSTN в 2025 році вплине на системи безпеки
  17.03.2021

  Система безпеки повинна бути ефективною і надійною. Відключення PSTN в 2025 році може легко нейтралізувати як ефективність, так і надійність сигналів вторгнення. Багато старі системи безпеки по всій Великобританії поклад...

 • Глобальний звіт по ринку протиугінних систем
  17.03.2021

  «Global Anti-Theft система Ринок транспортних засобів, за типом автомобіля, по продукту (Сигналізація, Passive Keyless Entry, Іммобілайзер, Гідропідсилювач замок, Біометричні пристрої захоплення і центральний замок...