Протиугінна система для роздрібних супермаркетів

17.03.2021
Переглядів: 0
Встановлення електронної системи безпеки є надзвичайно важливим для роздрібних магазинів. Отже, як вибрати та встановити
 
Коли роздрібний магазин вибирає план встановлення програми електронної протиугінної системи продукту EAS, він в основному базується на наступних аспектах.
 
1.Розмір розірваного

Для великих і середніх роздрібних магазинів: чим більше вітрина, тим вище вартість захисту від крадіжок. Таким чином, можна максимально знизити вартість при забезпеченні збереження товару. Тому рекомендується вибирати систему запобігання сістемукассірного типу.

Переваги цієї програми:

 1. Дотримуйтесь правил техніки безпеки.

  Великий супермаркет відноситься до суспільного місця. Потік людей великий, а населення щодо щільне. У разі пожежі або іншого нещасного випадку необхідно переконатися, що клієнт може евакуюватися в безпечне місце в перший раз. Тому установка системи eas більше не може бути дверима безпечного проходу. В іншому випадку в разі пожежі неможливість вчасно евакуюватися принесе величезний ризик для супермаркету. Так що установка протиугінної системи в касі - кращий варіант.

 2. підвищення точності

  Згідно зі статистикою, багато систем виявлення збоїв в супермаркетах дають помилкові спрацьовування. Це викликало непотрібні непорозуміння між магазином і покупцем. Щоб не допустити появи цього явища. Касир вперше вирішить проблему з тривогою і годиться на свій досвід, щоб визначити, чи є тривога помилковою через збій, і зменшити ймовірність непорозуміння.

 3. шокування злодія

  Канальні протиугінні системи можуть змусити цих злодіїв відчути себе ніяково і дозволити їм відмовитися від ідеї крадіжки. Підвищення безпеки.

Загальний метод захисту входу прийнятий для звичайних невеликих супермаркетів і спеціалізованих магазинів.

Більшість невеликих супермаркетів мають розмір менше ста квадратних метрів, а каси зазвичай розташовані поруч з дверима. Так що просто поставте цю протиугінну систему біля входу.

За достоїнств і недоліків кожної системи

Звичайні протиугінні системи мають

Три найбільш поширених типу радіочастотної технології, акустико-магнітної технології та електромагнітної технології. Але не всі фізичні технології досконалі, у всіх є свої переваги і недоліки.

Рівень виявлення системою і частота помилкових спрацьовувань - два найбільш важливих показника для вимірювання продуктивності технології та обладнання. Швидкість виявлення відноситься до здатності антени виявлення EAS виявляти тег певного розміру в межах проектної ширини установки. Розподіл поля антени виявлення неоднорідне, і рівень виявлення нормальної системи повинен бути вище 85%. Поняття про частоту помилкових спрацьовувань завжди було більш неоднозначним. Взагалі кажучи, це більше підходить для пояснення торгового центру. Це кількість помилкових спрацьовувань, що генеруються детекторной антеною при нормальному використанні і викликаних оточуючими або незахищеними від крадіжки об'єктами етикеток. У повсякденному житті часто можна зустріти предмет, схожий на електронну протиугінну бирку,

Радіочастотна (RF) система

 1. Швидке сканування.

  Розпізнавач RFID може ідентифікувати і читати декілька тегів RFID одночасно!

 2. Невеликі розміри і різні форми.

  Розмір і форма RFID не обмежені, і при читанні він не повинен відповідати фіксованим розміром та якістю друку.

 3. Здатність і довговічність захисту від забруднення.

  Традиційні носії штрих-коду виготовляються на паперовій основі і тому схильні до забруднення, але RFID має високу стійкість до води, маслу та хімічних речовин.

 4. Його можна використовувати повторно.

  Сьогодні штрих-коди не можна змінити після того, як вони надруковані. RFID-мітки можна додавати повторно, щоб змінювати і видаляти дані, що зберігаються в RFID-мітках, щоб полегшити оновлення інформації.

 5. Дані мають великий обсяг пам'яті.

  Одновимірна штрих-код має ємність 50 байтів, двовимірний штрих-код має максимальну ємність від 2 до 3000 символів і максимальну ємність RFID в мегабайтах. З розвитком носіїв зберігання збільшується і ємність даних. Обсяг інформації, що передається в майбутньому, буде збільшуватися, і відповідно зросте потреба в розширенні обсягу.

 6. Безпека.

  Оскільки RFID несе електронну інформацію, її вміст може бути захищено паролем, що ускладнює підробку і зміна вмісту.

Електромагнітна (ЕМ) система

Перевага полягає в тому, що етикетка найменша, маскування сильна, етикетка дешева, а розмагнічування можна повторювати, що підходить для захисту певних продуктів, таких як книги. Серед програм в основному знаходиться в бібліотеках, бібліотеках, аудіовізуальних магазинах і т.п.

Камертон акустико-магнітної системи викликає резонанс тільки при однаковій частоті коливань. AcoustoM Magnetic - це додаток цього фізичного принципу, що дозволяє домогтися майже нульових помилкових спрацьовувань. Резонанс виникає, коли мітка акустико-магнітної системи, прикріплена до продукту, входить в зону виявлення системи, але система видає сигнал тривоги тільки після того, як приймач отримає чотири послідовних резонансних сигналу (1/1 секунди).

Акустична магнітна (AM) система

Акустична магнітна система відрізняється високим ступенем виявлення крадіжки, майже нульовим кількістю помилкових спрацьовувань, відсутністю екранування металевою фольгою, хорошим захистом від перешкод і широкої захистом на виході (одиночна система може захищати ширину 4 метри).

Електромагнітні (ЕМ) системи використовуються роздрібними мережами, супермаркетами і бібліотеками по всьому світу. За допомогою цієї техніки на поверхню виробу наноситься магнітна смуга з праскою і клейовий шар. Вам не потрібно знімати цю магнітну смугу при виїзді - ви можете відключити сканер, використовуючи певний сильне магнітне поле. Великою перевагою магнітної смуги EM є те, що її можна повторно активувати і використовувати з низькими витратами.

Інші новини
 • Як зробити супермаркет на 100% пристроєм проти
  17.03.2021

  Щорічно світ зазнає збитків на суму понад 100 мільярдів доларів через крадіжки. Ці збитки в основному відбуваються від різних роздрібних універмагів, супермаркетів, складів і т. Д. Крім того, найбільша частка крадіжок то...

 • Як відключення PSTN в 2025 році вплине на системи безпеки
  17.03.2021

  Система безпеки повинна бути ефективною і надійною. Відключення PSTN в 2025 році може легко нейтралізувати як ефективність, так і надійність сигналів вторгнення. Багато старі системи безпеки по всій Великобританії поклад...

 • Глобальний звіт по ринку протиугінних систем
  17.03.2021

  «Global Anti-Theft система Ринок транспортних засобів, за типом автомобіля, по продукту (Сигналізація, Passive Keyless Entry, Іммобілайзер, Гідропідсилювач замок, Біометричні пристрої захоплення і центральний замок...